Recycling centers Corporations and Public sector Finance and leasing

Securely erasing data for millions across the globe








Home
Customer segments
Producten
Over ons
Case Studies
Certificaten a Standaarden
Contacteer ons
Partners
Press room
Download
Buy now
Licensing practice
FAQ
Blancco ASP

sales@blancco.com Support general@blancco.com contact us


15. Hoe werken de software licentie?

Er zijn twee optie mogelijk bij het gebruik van de Blancco - Data Cleaner:

a) Volumelicenties:

Bij de aankoop van Blancco - Data Cleaner met dit soort licenties krijgt de klant het recht om zoveel wisacties uit te voeren als er op de diskette staan. Dus als iemand 5 licenties koopt kan hij ook 5 wisacties uitvoeren. Indien meer dataverwijderingen nodig zijn kan d klant altijd extra licenties downloaden via de website of door contact op te nemen met: sales@blancco.com.

b) Ondernemingslicenties:

Met de onderneminglicenties wordt niet per stuk betaald maar wordt de rekening opgemaakt aan de hand van het aantal Pc’s binnen een onderneming. Het voordeel van deze optie is dat de prijs per stuk lager is en er ongelimiteerd gebruik is binnen de organisatie voor de overeengekomen periode..

Voor verder informatie of een bestek, gelieve contact op te nemen met een verkoopsverantwoordelijke of schrijf naar: sales@blancco.com

U kan ook informatie vinden over de licenties in de rubriek “Licenties” van onze website.


Home | 
Customer segments | 
Producten | 
Over ons | 
Case Studies | 
Certificaten a Standaarden | 
Contacteer ons | 
Partners | 
Press room | 
Download | 
Buy now | 
Licensing practice | 
FAQ | 
Blancco ASP |